VIII.II.

Kas ma juba olen maininud, et mulle meeldib sõbrapäevastuudio isegi rohkem kui jõuluteema? Samas mine sa tea, kui ma pildistaks 2.5 kuud selle kujundusega, siis ilmselgelt iga järgnev tundub põnevam ja lahedam 😀

Need kaunid sõbrannad ei ole teps mitte esimest korda stuudios ja mulle väga-väga meeldib nendega pildistada. Hallooooo – millised naised! Seega kasutan juhust ja näitan veel pilte, mida sõbrapäevastuudios saab korraldada kuniks seda veel olemas on, sest lisaks juba näidatud kolmele “nurgale” on lisandunud ka neljas. See kujutab endast ukseraami, millele on kinnitatud lambipirniketid!

Sellise kujundusega stuudiosse saab aega broneerida kuni 2. märtsini! Kes on avaldanud soovi tulla pildistama ilma kujunduseta stuudiosse (valge sein ning kasutuseks muud aksessuaarid), siis selleks on võimalus 3. kuni 11. märtsini ja pärast seda saabub juba uus teema, kuid ärge mitte arvakegi, et sealt puuduks sädelus 😀

PS! Kui ma peaksin tegema postituse stuudios pildistamise kohta, siis mis teid täpsemalt seal kõige rohkem huvitaks? Või lihtsalt kerge video/ülevaade piltidega milline mu set up on?

← Previous post

Next post →

2 Comments

  1. Stuudios – mis lambid/välgud, kui võimsad, kui palju, kuidas paigutatud, et neid paganama varjusid ei tekiks taustale ja näkku 😁 – olen aru saanud, et sul ju väike stuudio, ei jää palju ruumi paigutamiseks.
    Ja sul vist stuudios on suur aken ka – kas ei hakka segama, et aknast saabuv wb on erinev välkude omast? Võib-olla liiga lihtsad küsimused ja ma veel liiga vähe harjutanud. ☺ Aga üritasin ka kodustes tingimustes stuudiot teha ja vot nii varjuvaba ja ühtlase wb-ga tulemust ei saa.

    • Okei, ega ma sellest kommentaarist siis lähtungi, et millele taolisel postitusel rõhku panna 😉

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Close