Kujutate ette, et mul on hetkel nii kiire, et ei ole jõudnud lugema hakata isegi mitte uut Harry Potteri raamatut (okei, see ei ole päris raamat… näidendiraamat :D). See juba ütleb miskit, sest olen enda arust ikka väga suur Potteri fänn ning mul on tohutu tahtmine see juba loetud saada.

Küll aga on kogu see sigimine ja sagimine tohutult nauditav, sest teen ju kõike seda, mida armastan ja tänu sellele teen seda ka tohutu kirega. Leidsin hetkel paar minutit vaba aega, et jagada teiega perepilte, mis said tehtud eelmisel pühapäeval.

Modelliks oli Krista koos perega. Ühtlasi oli Krista esimene, kes võitis endale tasuta sessiooni Fotail’i Facebook’i lehelt. Võiks ju arvata, et kui inimene saab midagi tasuta, siis noh… on ta lihtsalt rõõmus. Aga ta tuli kohale veel suure kotiga, kus oli nii palju head ja paremat ka minule 🙂

Ilmad olid ja on kahtlased nende hoovihmadega. Kohe kui sessioon algas, hakkas tibutama. Jooksime siis kiiresti metsa alla pildistama. Järgmisel hetkel lõpes tibutamine ning jätkasime tavalise sessiooniga. Saime vaevu vaevu põhilised pildid tehtud kui korraga algas totaalne torm. Õnneks oli Elva Paisjärve juures väike istumisalake koos katusega, mille all siis varju otsisime.

Kuigi see ootamatu pööre tekitas minus alguses natukene paanikat, pani see mind fotograafina siiski tegutsema. Ehket alati võib miskit teisiti minna. Hea on, kui on plaan, aga plaan ei pruugi alati läbi minna. Niisiis pidin hakkama saama küllatki nigelates valgustingimustes, aga ma usun, et tänu sellele oskan ka edaspidi taoliste ootamatustega arvestada.

Lõpuks oli aga perekond fotodega väga rahul. Oi kus oli palju naljanägusid ja nagu olen korduvalt öelnud – ma ei oska laste pilte kustutada, isegi kui neid on miljon, aga ilme on naaaatuke erinev 😀 Mulle endale jäid siiski mõned asjad kripeldama just nimelt selle ootamatu ilmamuutuse pärast, aga paraku vihmakraani me kinni ei saa ise keerata. Tegin mis suutsin ja ilmselgelt on aeg hakata õppima välgu kasutamist.