Terve detsembrikuu ilma ühegi postituseta!? Täitsa lõpp, aga seda kõike sellepärast, et aasta lõpp oli lihtsalt metsikult kiire aeg mu jaoks ning seda ikka tänu teile, kes minu juures pildistamas käisite! Saime nii palju uskumatult lahedaid pilte, uusi kogemusi, häid tutvusi ja nii-nii superhea energia uude aastasse.

Kuna ajalugu on näidanud, et fotoblogi kui selline, kogub pigem kesiselt vaatamisi, võrreldes näiteks Instagrami või Facebooki kontoga, siis polegi see mu jaoks väga prioriteediks olnud. Kuid sisimas meeldib mulle fotoblogi neist kolmest kõige rohkem 😀 Ometi on mul ikka veel plaanis kõik need positused valmis kirjutada/filmida, mida möödunud aasta lõpus lubasin. Kuigi oma suurimaid ämbreid ma ei julge ikkagi kirja panna (hakkasin filmima ja kui see filmitud oli, tegin veeeel suurema ämbri), siis tahaks rohkem stuudiot näidata, rääkida valgustusest, mida kasutan. Jõulustuudiost filmisin ka kaadrid valmis, aga mis mul sellest enam näidata, sõbrapäevastuudio sniikpiigi tahan küll videosse võtta!

E. ja M.ga oli meil hästi mõnus ja mitmekülgne pildistamine. Ja kui päris aus olla, siis oleks võinud taolisi pildistamisi olla paaaaaalju rohkem. Nimelt pildistasime nii väljas kui sees. Ma ju ise rääkisin suure suuga, et teen ka välistuudio, aga see muudkui venis ja venis ning lund ei olnud ka kusagil. Seega polnud mul ka mingit õiget tunnet seda valmis sättida (ometi sein oli meil valge, seega enamusel piltidel pole nagunii lund näha… või lume puudumist).

Kuna keegi otseselt ei soovinud nagunii väljas pilte teha, siis loobusin ühel hetkel ka selle mõttest (kuniks lumi tuli ja ma ikkagi näidisfotod ära tegin). Siis aga ütles E. et tema tahaks väljas pilte teha ja nii need fotod sündisid.

Ja nagu meant to be, siis täpselt sellel nädalal oli niiiiiii imeline talveilm väljas. Lõpetasime välistuudios pildistamise ja hakkasime tuppa suunduma, kui ma korraga märkasin, et teisel pool teed on lihtsalt niii imeline vaatepilt, mille taustal lihtsalt PEAB pildistama. Väljas oli veel piisavalt külm ning lumi kattis kõiki oksi ja aaaaah – täpselt sellist talve ma tahtsingi!

Sellel korral ma stuudiopilte üldse ei näitagi, sest mul on kohe-kohe plaanis ka uus postitus teha jõulustuudiost (khmm… siiani ongi siin vaid üks selline postitus) ning ühes sellega panna ka 2017 jõuludele punkt. Ma eeldan, et kes siia blogisse lugema jõuab, on nagunii näinud jõulustuudio pilte küll ja veel Facebookis.