Miks ma ei suuda seda fotoblogi sama tihti uuendada kui Instagrami? Tegelikult on vastus lihtne, sest Instagrami lisad ühe pildi (või kaks), kirjutad paar rida juurde ning postitus valmis. Väike sniikpiik.

Et aga asi soiku ei vajuks ja ma natuke uudiseid saaks rääkida, lisangi siia mõned fotod aprillikuisest fotosessioonist enda sõbranna ja tema lastega (hmm… või siis lapse ja kõhuga :D?).

Rääkides nendest samadest fotodest, siis Fotail’i Facebookis juba kirjutasin, et sellist vana ukseraami (ja lilli) saab maikuust alates ka Fotailstuudios kasutada. Hetkel lükkus selle kasutamine hoopis maikuu lõppu… aga ega seegi enam mägede taga ole. Tegelikult sai see fotonurk algselt üles pandud hoopis Soome Pillapalla mängutoa jaoks, kus need asjad hetkel ka fotosessioonide raames on. Kui keegi teist elab Helsinkis ja on silma jäänud meie Elva Pillapalla pildistamised, siis on ka Soomes taoline võimalus täitsa olemas 😉

Ka see koduleht sai natuke uuendusi juurde. Alati lisan inimestele (kui kirjutatakse, et “kas kuskil näeb teie töid veel”… sest millegipärast ei leita Facebookis mu blogilehe aaderssi), et vaadake kindlasti ka Fotail’i Instagrami. Ehket vasakus tulbas saab ka kiiresti nüüd Instagrami piiluda. Lisasin ka “Kirjuta mulle” nupu. Ehket nüüd on võimalus mulle kirjutada nii Facebook’i postkasti (palun kirjutage ikka Fotaili omasse, mitte minu tavablogi postkasti, muidu muutub asi pudruks ja kapsaks), emailile (aili@fotail.ee) ning ka otse siia blogilehele.

Lisaks annan teada, et kuni maikuu lõpuni on välisessioonid Elvas soodushinnaga 40€ / tund. Alates 1. juunist kehtib välisessioonidele sama hind mis pildistamistele fotostuudios ehket 50€ / tund. Kindlat piiri fotodele ei pane ma ikka veel, sest ma lihtsalt ei suuda. Siiani pole vist keegi saanud tunnise fotosessiooni eest alla 50 foto. Kui tuled beebi või väikelapsega, siis ära imesta kui saad üldse 70. Hind sisaldab loomulikult minupoolset juhendamist ja soovi korral erienvate propside kasutamist (enne räägime ikka ideed läbi, mida mul on ja mida sina saada sooviksid).

Lõpetuseks annan teada, et käimas on Eesti Blogiauhindade hääletus, milles Fotail.ee võtab samuti osa. Kandideerin ikka fotoblogide kategoorias, seega kui sulle mu tööd meeldivad, siis anna palun mulle hääl siin: http://eba.marimell.eu/