Tundub, et justkui sada aastat on möödas minu viimasest postitusest siin. Vahepeal on olnud päris mitu fotosessiooni ehket pilte nagu oleks, mida näidata… aga samas prioriteedid on hetkel nii, et esimesena on vaja klientidele pildid valmis töödelda ja siis vaatame edasi, mis siia blogisse üles jõuab 😉

Nagu juba kirjutanud olen, siis varem hirmutas mind väga metsas pildistamine… nüüd ei saa mind enam metsast ära. Mis muidugi tähendab kohati seda, et paratamatult hakkavad asjad end kordama. Kõigiga sama telk, samad aksessuaarid. Sama-sama-sama. Mis iseenesest ei ole ilmselt pildistama tulevatele inimestele sugugi vastumeelt (nemad ju teevad seda esimest korda minuga), aga ütleme siis nii, et mul on endale vaheldust vaja.

Seega kuigi olen päris pikalt pakkunud klientidele välja, et lähme Elva Paisjärve juurde pildistama, teen selle kohaga natukeseks pausi (õigem oleks öelda, et tegin, sest too fotosessioon, mida siin näitan, oli juba ammu-ammu tehtud).

Järgmisel korral Paisjärve ääres on mul aga hoopis midagi teistsugust plaanis (ma vähemalt lootan, et see kõik saab teoks). Nüüd aga Kärt oma perega 🙂

PS! Veel on mõned ajad vabad kui soovid oktoobrikuus minuga TALLINNAS pildistada! Kirjuta aili@fotail.ee või Facebook‘i! Kui soovid minuga aga Lõuna-Eestis tulla pildistama, olen kuni 20. oktoobrini Elvas!