Mul on ääretult hea meel, et oled leidnud tee Fotail.ee koduleheküljele! Idee luua fotoblogi, on mu meelel olnud juba päris kaua. Nagu ilmselt teate, olen juba aastaid pidanud elulist blogi aadressil ailialber.blogspot.com.ee, kuhu lisasin pilte nii meie igapäevastest tegemistest kui ka fotosessioonidest. Ühel hetkel aga tundsin, et pilte, mida tahaksin jagada, on palju rohkem kui enda elulise blogi postitustesse sobiks panna (erinevad fotosessioonid kuhu mind on kutsutud). Seega sündiski idee luua eraldi fotoblogi.

Kuna olen WordPressis veel uus kasutaja, annate mulle ehk andeks, et ka sellel lehel on kõik veel väga algeline. Alles õpin ja uurin erinevate võimaluste kohta – siinkohal võite jagada nõuandeid, mis pluginad kuluks marjaks ära ning kuidas leht veelgi mugavamaks teie jaoks muuta!

Vasakus servas leiate menüü. Portfolio (link) alla ilmuvad parimad (või lemmikumad) fotod kõikidest fotosessioonidest, et anda kiire ülevaade minu töödest. Info (link) osa nõuab kindlasti veel täiendamist (milliseid foto- ja videoteenuseid täpsemalt pakun), hetkel leiab sealt minu uue emaili aadressi, et mind pildistama tellida: aili@fotail.ee. Ja ega ühest fotoblogist saa puududa ka autorit ennast tutvustav osa (link).

Varsti-varsti tahan avada ka Fotail.ee Facebooki ning Instagrami lehe, aga üks asi korraga. Kardan, et ma ei jaksa seda kõike korraga veel hallata ning iga uus asi vajab harjumist.

Veelkord suur-suur aitäh kes on minuga juba pildistamas / filmimas käinud, teie oletegi andnud mulle selle tõuke, et astuda jälle üks sammuke lähemale enda unistustele. Kirjutage kindlasti kui tahaksite mind pildistama kutsuda!

PS! Ülejäänud postituste all kommenteerimine on hetkel võimatu… sest ma ei oska selle puhul muud teha kui postitus kustutada ja siis uuesti üles laadida. Seda ma aga teha ei jaksa 😀