Tanja & Raiko

Aaaah, need pulmad! See on ikka üks vapustavalt eriline sündmus kahe inimese elus ja olen vist tõesti õnnega koos, et mul on võimalik sellisest päevast osa saada. Lõpuks ei olegi vahet kas abiellutakse kogu suguvõsa ees või kahekesi – loevad ainult need kaks inimest. Tanja ja Raiko just nimelt kahekesi seda tegidki.

Kuna olen ise kihlatud juba viimased kolm aastat (peaaegu 3), mõtlen ikka tihti, et kuidas meie pulm siis peaks ka olema. Suur? Väike? Kahekesi? Ja niimoodi ühest pulmast teise käies, kus kord on suur pulm ja teinekord kahekesi registreerimine, läheb üks tulevane pruut väga segadusse, et mida ta siis tegelikult ikkagi tahab 😀 Mina näiteks ei tea enam jälle, aga see selleks!

Viimasel ajal viivad mind pulmade ilupiltide tegemised ikka Lukele. Paraku tekitab mu enda jaoks kerget frustratsiooni see, et… ma tean kus saab seal ilusaid pilte, mis on minu jaoks tuttavad kohad… aga kõik hakkab justkui korduma. Muidugi “probleemiks” on see vaid siis, kui ma laon ette igast pildistamisest kõik pildid, et siis klient vaatabki, et kuule, mul oli ka ju seal täpselt samasugune pilt.

Eeldan aga, et see kõik on vaid harjutamise asi. Ilmselgelt ei ole pulmapäeva ilupildid asi, millega tegelen igapäevaselt. Küll aga ei ole ükski ilupildistamine üks-ühele eelnevaga, sest mõned asjad lihtsalt toimivad ja usun, et isegi kui mõnel paaril on sarnane foto enda päevast… ei tee sarnane poos nende fotot kuidagi vähem erilisemaks.

Ja kui üldse poosidest rääkida, siis tegelikult ju kordubki kõik. Kui palju erinevaid poose sa suudad välja mõelda, et iga fotosessioon oleks ainulaadne. Kus ükski poos ei kordu eelneval sessioonil tehtud poosidega 😀

Tegelikult ma lihtsalt otsin hetkel enda jaoks õigustusi, et vähendada enda sisemist rahutust ja paanikat. Selline ma kord juba olen – ülemõtleja ja pabistaja. Vastutus on sellistel päevadel kohe eriti suur ja mitte kuidagi ei taha kellelegi pettumust valmistada.

Kinkekarp on valmistatud handMADEbyMERIT poolt (link). Pulmasessionidel, mis on kaks tundi või pikemad, on see karp (valitud fotosid ja mälupulka) juba hinna sees.

PS! 17.-27. august olen TALLINNAS. Fotosessiooni hind on ikka veel 45€/tund. Enam pole aga võimalik stuudiokorteris sessioone teha, küll aga saab välipildistamisi ja teile koju tulla. Lisaks viskan ka õhku idee, et minna Tulbi fotostuudiosse (sellele aga lisandub 50% stuudio rendihind) – LINK.

PPS! Kõik, kes on minuga nüüd juuli/august pildistamas käinud, peaksite kõik saama enda fotod kätte enne 17. augustit!

← Previous post

Next post →

2 Comments

  1. Inna-Inga Kalmus

    Väga ilusad pildid! Mulle meeldib, et abielu on jällegi oluliseks saanud, olgu siis see toiming tehtud kahekesi või suure seltskonnaga! Palju õnne!!!

    • Fotail

      Aitäh! Mul on ka alati ikka nii-nii hea meel vaadata neid imelisi paare.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Close