Nii kui viskasin Fotail’i FB lehel õhku idee, et võiks pildistada metsas tekkide ja patjade sees, küünlad ümber, kõrvits, kuumad joogitassid käes, haaras sellest ideest kinni Getter, kes juba mõni nädal varem minu juures enda õe ja õemehega pildistamas käis (link). Ja mul on lihtsalt niiiii-niiiii hea meel, et see kõik teostatud sai, enne kui talv kätte jõudis (täna on näiteks Elvas -3 ja maa härmas).

Üks asi sai mulle sellise fotosessiooniga täitsa selgeks… ja see ei puuduta otseselt kuidagi fotograafiat – mul on vaja ära teha juhiload ning osta auto. Aitab küll sellest naljast! Kui veel Tallinnas sain vabalt ilma hakkama ja ei näe probleemi ka lapsega Elva-Tallinn-Elva vahet rongiga sõita, oleks auto hirmus vajalik fotosessioonide jaoks. Kuigi kõik kliendid on alati olnud väga abivalmid ning uurivad kas saavad minu kuskilt peale võtta (või aidata asjade tassimisel), oleks lihtsalt tore, kui ma oma tavaari ise saaks kohale veetud. Enamus juhtudel olen siiski mina see, kes tahaks erinevate propsidega katsetada, seega loogiline ju oleks, et mina need kõik ka kohale vean ja üles sean enne kliendi saabumist. Noh… tulevikumuusika. Järgmiseks suveks vähemalt eesmärk olemas.

Ühesõnaga visake pilk peale tänasele galeriile Getteri ja tema sõbrannaga. Kes külma ilma ei karda, saab selliseid pilte teha metsas ka kindlasti novembrikuus kui Elvasse tagasi tulen. Sääsevõrk / baldahhiin reisib aga nüüd stuudiosse sooja.