Sügis

 

Hiljuti rääkisin ühe enda fotograafist sõbrannaga ning jutuks tuli kui palju asju tema fotosessioonile kaasa võtab. Loetles ette kõik objektiivid, välk, softbox jaaaaa jäin siis mõtlema, et ma ei võta enamasti isegi mitte kahte objektiivi kaasa (ainult kahte omangi). Lähengi kohale ainult oma kaamera ning reflektoriga (mida pole ka kuigi palju viimasel ajal kasutanud).

Kergelt tekkis tunne, et kas peaks ka hakkama natuke rohkem ehk sessioonide aeg katsetama?! See selleks, eks siis proovin kui vajadus tekib. Mina lihtsalt pendeldan kahe objektiivi vahel, enda Sigma 17-50 ja Nikkor 50. Kord meeldib mulle ühega pildistada ja kord teisega.

Vahepeal kasutasingi ainult Nikkori objektiivi. Siis jälle vahetasin selle pikaks ajaks Sigma vastu ja nüüd kui Nikkori jälle ette panin, ei saa üldse aru, miks ma vahepeal Sigma nii väga armastasin.

Seega ma üldse ei kujuta ette, millal saabub aeg kus tunneks, et vot kasutaks ühe sessiooni aeg kahte või enamat objektiivi. Olen proovinud, aga vot… ei ole minu jaoks. Meeleolu kohe muutub 😀

Alumine fotosessioon ongi tehtud Nikkor 50mm objektiivi kasutades. Horisontaalsed pildid jäävad siin millegipärast veidi uduselt. Reaalselt nii hull see seis aga ei olnud.

← Previous post

Next post →

1 Comment

  1. Need pisikesed inimesed on niiiiii armsad 🙂

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Close