Hurraaaahurraaaahurraaaaaa! Fotailstuudio on tänase seisuga valmis. Tegelikult oli see peaaegu valmis juba 16. detsembri hilisõhtul, vähemalt reaalne stuudio osa. Minu kontori poolel oli veel põrand poolikult pandud. Ja kui nüüd järele mõelda, siis on osad asjad ka stuudio poolelt veel puudu, aga kahtlustan, et neid ei tulegi ja mõtlen hoopis uued lahendused välja. Ühesõnaga – stuudio on valmis ja ootab teid pildistama!

Hetkel olgu muidugi öeldud, et kõik on selline väga lihtne. Mul ei ole vahetatavaid stuudiotaustasid, kus kogu pere saab valida kas tahavad sinist, punast või musta (või mis iganes) tausta. Sein on valge, põrand hele. Valida on paljude erinevate fliistekkide ja patjade vahel, mis samuti annavad pildile uue ilme, vastavalt soovidele. Eriti hea on portreesessioonideks neid erinevaid tekke hoopis fototaustana kasutada (ühe inimese ja väiksema perega annab küll erinevaid taustu vahetada nii ;)). Mida aeg edasi, seda rohkem lisandub sinna ka aksessuaare ja võimalusi. Andke aega ja loodan, et ei pea kellelegi pettumust valmistama.

Jaanuari lõpuni (va vahemik 20-29 jaanuar) pildistama tulles, kehtib veel vana hinnakiri – ehket 30 minutit 25 Eurot ja 60(-90) minutit 50 Eurot! Ootan teid kõiki pildistama 🙂