Kuna tulen 20. jaanuaril Tallinnasse, pakkusin teile kõigile ka välja, et võime taaskord ühe pildistamisnädala pealinnas teha. Kuna ilmadega on nagu on, siis mõtlesin sellel korral ette ja ei jäta asju ainult ilmataadi otsustada.

Seega kui ilm alt veab või üleüldse ei soovi õues pildistada (ja endale koju te mind ka ei taha… kuigi see variant on täiesti pakkumisel), saame teha sessiooni ka Kadriorus, minu endises stuudiokorteris.

Sõna “stuudio” seal ei tähenda aga tüüpilist stuudiot. See ongi ühetoaline korter, mis on hetkel kasutusel üldsegi massaažisalongina. See on korter kus mina elasin koos enda elukaaslase ja värskelt sündinud beebiga tema esimesed kuus kuud.

Seega, et te ei peaks täitsa pea ees tundmatus kohas vette hüppama, lisan pildid ühest oktoobrikuu fotosessioonist seal samas korteris. See sobib kenasti väiksema pere pildistamiseks (või portreesessioon / kallimaga / ootusaeg). Nagu piltidelt näha võite, on toas nii heledat seinapinda, punased elemendid istumisaluste näol ning kuldne sein (mu lemmik!).

Kirjuta mulle aili@fotail.ee või Fotail’i Facebook’i lehele ning broneeri aeg!

1 tund / 45 Eurot