Minu esialgne pildistamise plaan Tallinnas kukkus ikka päris haledalt läbi. Mõtlesin ju optimistlikult, et teeme kõik imelisi sügispilte kaunites pealinna parkides ja viskame lehti õhku… nooo jah, eile sadas lund 😀

Seetõttu olen rõõmus, et mul sellel nädalal ikka paar kodust sessiooni ka oli. Nagu rusikas silmaauku praeguste ilmadega, sest üldiselt tunneb inimene end kodus ikka kõige mugavamalt kui võõras inimene teda pildistama hakkab.

Olen täheldanud seda, et tihti hirmutab paljusid see mõte, et tulen kaamera ja valgusega koju kätte. Küll on korter liiga väike või pole piisavalt ilus. Tegelikult ei tasu seda aga üldse karta, sest ega ma panoraame tubadest tee, et need siis kinnisvaraportaali üles panna. Stuudiosse minnes on ruumi enamasti palju vähem kui ühes keskmises korteris ja seal saab ju kenasti kõik tehtud – kodudes sama moodi 🙂

Varsti saab minu järjekordne Tallinna nädal läbi ja pakin kotid taas Elva poole. Hetkel on plaan ilmselt viimasel või eelviimasel novembrinädalal jälle pealinna tulla. Sellel korral sooviksin aga küll enamus sessioone teha just nimelt teie endi kodudes! Eriti keskendudes just vastsündinute ja beebide pildistamisele.

Ühe sessiooni kestus võiks jääda ca 1,5-3 tunni sisse ja maksma läheks see 60 Eurot. Pilte saab vähemalt 50, aga kuna pildid oleks enamused lastest, siis võib see arv olla ka 100. Kirjuta mulle enda ideest aili@fotail.ee!

Nüüd aga natuke pilte ühest imelisest beebiootusest, mis tegin just nimelt nende omas koduses keskkonnas.