Sõbrapäeva stuudio

Oh seda tööd ja vaeva, aga lõpuks saime enda sõbrapäeva fotostuudioga valmis. Mitte veel muidugi pildistamistega, aga stuudio kujundustega. Veel enne eelmist Tallinna reisi, jaanuari lõpus, panime põhinurga kibekiirelt püsti, et sõna välja üldse saada ja mitte liiga hiljapeale asjaga jääda. Lubasime kõigile, et lisaks tuleb veel kaks “nurgakest” ja nüüd on need valmis!

Esimesena näitan seda “põhinurka”, mille idee juba kord kokku sai pandud (ja pilte ka näidatud… O. ja H. olid modellid). Nüüd nihutasime seda Pillapalla “stuudios” lihtsalt veidi teise kohta, et teha ruumi ka lisataustale. Mis osalt on nagu teine taust, samas ka esimese pikendus. Väga loogiline seletus eksole 😀

Tegelikult on nii, et see esimene nurk on mõeldud umbes kahele inimesele või lapsele. Hea romantikat teha ja niisama armsaid pilte väiksematest. Kui on aga suurem seltskond, saab kaadri natuke suuremaks teha ja kõik sõbrad ära mahutada.

Seega nüüd stuudionurk 1.2 juurde. Kõige esimene idee oligi meil tegelikult see puuroigas, millelt ripuvad lilleõied alla. Tegelikult on see kõik seal vajalik just nimelt lihtsalt suurema seltskonna tulekuks. Too tugitool sai ka pildile kuidagi täiesti juhuslikult. Polnud nagu plaanis, samas mulle meeldib kohe ära näidata, mis võimalusi meie “stuudios” kasutada saab. Kõike saab ju kenasti veel ümber tõsta kui vaja.

Ja viimaseks minu lemmiknurgake. Ehket musumüügi letike. See on ideaalne väikestele lastele. Esiteks on seal palju-palju tegevust neile samal ajal kui mina neid pildile püüan. Jaaaaa ma pole kellelgi teisel sellist nurgakest stuudios veel näinud.

Ootame teid kõiki Elvasse Pillapalla peotuppa sõbrapäevapildistamisele 10.-17. veebruaril! Uuri lähemalt meie evendilt (link) ja broneeri endale aeg elva@pillapalla.ee

← Previous post

Next post →

6 Comments

  1. See sõbrapäeva stuudio on sul vaid kuni sõbrapäevani üleval jah?

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Close