Ruudi ja sõbrad

Küll see nädalavahetus oli kahtlase ilmaga. Vahepeal lõõmas päike selges taevas, siis tõmbus kõik kahtlaselt pilve ja hakkas tibutama. Nagu siililegi selge, loodab iga fotograaf õues pilte tehes pilves ilmale… või vähemalt nii palju, et päike oleks pilve taga peidus.

Laupäeval käisin Anni ja tema perega Arbi järve  ääres pildistamas. Pean tõdema, et mulle on see koht üha rohkem meeldima hakanud. Hea, et õega seal eelnevalt kõik kohad läbi käisin, sest ideid tuleviku tarbeks on nüüd küll ja veel. Anni perega jõudsime vaid pool ringi teha kui juba saigi tunnike täis (ja üle 500 pildi minu poolt klõpsitud).

Eriti meeldisid mulle pildid, mis said tehtud graffiti seinte taustal. Annavad minu arust fotodele kohe vürtsi juurde, et ei ole ainult loodus ja lilled. Ehket midagi teistmoodi. Kindlasti tahaksin neid taustasid veel oma töödes kasutada.

See sessioon möödus meil lõpuks nii lauspäikeses kui ka varjus. Pilved tulid päikese ette alles pärast sessiooni lõppu kui koduteele asusime. Jaaaaaa kodus hakkas juba vihma kallama. Täpselt sellel ajal oli planeeritud juba teine sessioon, aga õnneks sõbrannaga, kes mul juba külas oli. Seega lükkasime seda natuke edasi. Sellest sessioonist aga juba järgmises postituses. Nüüd aga Ruudi ja sõbrad:

← Previous post

Next post →

4 Comments

  1. Kertu

    Nii lahe. Poiss on emmega sama pikk kui emme istub.
    Piltidel on nii mõnusad värvid. Erksad kuid samas pehmed. Mulle meeldib (Y)

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Close