Mul on hea meel, et mul on Elvasse tekkinud minu isiklikud katsejänesed, et saaksin end fotograafias järjepidevalt täiendada. Saan mina katsetada ja saavad nemad pilte. Win-win.

Viimasel ajal on mul tekkinud vastakad tunded enda fototöötlusstiili suhtes. Isiklikult leian, et sellel polegi miskit nagu otseselt häda ja kuigi alaaatiiiii saab paremini, on mul hetkel lihtsalt tunne, et tahan midagi uut… teistmoodi. Eks seda ole ka varem olnud ja usun, et ühe algaja fotograafi jaoks ongi oluline, et ta katsetaks nii palju kui võimalik, et ei jääks ühte asja kinni. Katsetaks, katsetaks ja veelkord katsetaks!

Minu nõrk koht on päike. Ikka selline taevas-pole-ühtegi-pilve-paistan-lagipähe päike. Eelmine pühapäev oligi täpselt selline ilm ja ma kohe tundsin end ebakindlalt. Ja see väljendus ka minu arust mu fotodel kus ma lihtsalt ei osanud neid töödelda. Seetõttu on nende fotode seas ka palju erimoodi töötlusstiile, sest nagu öeldud – katsetan! Õnneks olen soetanud endale kuhjaga filtreid, mida nüüd lähipäevil ka katsetada loodan.