Päikeseloojang

Olen nii väga oodanud, et lõpuks teiega jagada seda postitust! Tegelikult tulime õega täitsa spontaanselt sellele ideele, et minna päikeseloojangu ajal Verevi järve äärde ja ammugi ei oleks ma oodanud, et need pildid nii hea välja tulevad… vähemalt minu standardite järgi. Olete kõik oodatud kaasa rääkima ja muljetama – mis meeldib ja mida saaks paremini!

Kasutasin sellel korral (ja ilmselt edaspidi ning igavesti) reflektorit, mis tegi hilisema fototöötluse palju-palju lihtsamaks. Ära jäid kõik silmade eraldi välja toomine, valguse lisamine ja mustade ringide eemaldamine (mitte, et neid niisama palju oleks, aga nüüd ei pidanud üldse midagi tegema).

Üldiselt pildistan nii, et tean, mida hiljem järeltöötluses kindlasti teha tahan. Aga kas asi oli selles imelises õhtus, ilusas modellis, kaunis kleidis, reflektoris või hoopis mingis muus asjas – minu jaoks see kõik toimis! Tundsin, et olen jälle sammuke lähemal sellele minu stiilile.

Kui soovid minuga teha taolist fotosessiooni, siis kirjuta aili@fotail.ee

← Previous post

Next post →

2 Comments

  1. See portree vee kohal – super! Ja no õde on ju sul suurepärane. Pole imestada, et hea silma ja kena modelli koostööna kõik nii kaunilt välja kukkus. Ära seda reflektorit tõesti enam eales käest maha pane (figuratively speaking..)! 😀

    • Nii naljakas (parema väljendi puudumisel), et just see pilt on saanud palju kiitust. Nimelt ei töötle ma üldse pilte niimoodi ja lihtsalt katsetasin… aga vot just see foto saab kiitust 😀

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Close