Lillevööd

Juba mõnda aega olen tahtnud enda stuudiosse soetada imelisi lillevöid, mis kaunistaks lapseootuse fotosessioone. Ehk mängib siin suurt rolli, et ka endale neid soovisin, teiste fotograafide tööde jälgimine, aga neil on õigus – need on nii ilusad ja lisavad selle väikese lisasärtsu igale pildile.

Valikus on hetkel kolm värvi: roosa, sinine ja kollane. Kõik on nii mõnusalt kevadised/suvised, et ma ei jõua ära oodata, et neid kasutada ka väljaspool stuudiot!

Seega kui oled tulemas minu juurde stuudiosse pildistama on sul alati võimalik neid vöid ka enda piltidel kasutada. Kleite on mul stuudios veel väga väike arv, kuid annan alati nõu enne sessiooni, millised riided valida ja eriti kui soovid neid samu lillevöösid enda fotodel kanda 🙂

Kõik vööd valmistas Pulmalill (link).

← Previous post

Next post →

2 Comments

  1. Kuna stuudio seinal on roosad roosid, kõlbab selle taustaga harmooniliselt ainult roosa lillevöö. Teisi värve tuleks mujal või muu taustaga kasutada.

    • Tead, on kuidas on 😀 Need pildid said tehtud näidispiltideks ning otseselt minu silma sellel hetkel ei riivanud. Kuna mina ei pildistanud neid, siis ei olnud ka suuremat katsetamist ja valisime nö lihtsama tee. Lisaks pole see lillesein stuudios püsiv rekvisiit.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Close