Kunagi ei tasu ikka lubada, et “homme tuleb uus postitus”. Nagu arvata võis, kadus aeg eile kibekiirelt käest ning lõpuks oli kell 23 ning mina läksin magama. Nagu ikka reede õhtul.

Tegelikult oli mul juba ammmuuuuuu plaanis kirjutada sellest postitusest. Esiteks ikka sellepärast, et üldiselt näitan ette kõik enda fotosessioonid (kui klient lahkelt lubab). Need pildid on tehtud augusti alguses kui olin Tallinnas jaaaaa mis kuupäev on meil täna? Augusti lõpp – viimane aeg!

Peamine põhjus aga just nimelt nende fotode avaldamiseks oli see, et mul tekkis nende töötlemise ajal totaalne fototöötluskriis (ja rääkida, kuidas sellest üle sain). Asi ei olnud üldse inimestes või asukohas kus pildistasime. Ma lihtsalt ei osanud korraga enam töödelda. Kõik mis esialgu proovisin, tundus lihtsalt vale nende fotode jaoks.

Ja mis ma siis tegin, et sellest blokist üle saada? Esiteks nutsin natukene, et ma ei kõlba fotograafina kuskile ja kõik kliendid on lihtsalt viisakad siiani olnud, et mitte mu tundeid riivata 😀 Kui ma aga enda enesehaletsemisest üle sain, hakkasin piltidega täitsa algusest pihta.

Sellised kriisimomendid on totaalsed ajaröövlid (duh). Samas tänu sellele kriisile õppisin enda fotodele juurde lisama natukene veel… maagiat. Nagu mulle öelda meeldib, sest just nimelt seda maagilist hetke ma alati taga ajangi. Ja lõppude lõpuks olen ma väga rahul, et leidsin oma tee sellise töötlusstiili juurde nagu alumistelt piltidelt näete (eriti rõhutan just esimest ja pealehel olevat pilti).

Nüüd on mul valmis ka logo / watermark. Andke mulle andeks selle Watermargi praegune kasutus – ma alles proovin kuhu ja kui suurelt seda panna soovin. Hetkel pole muidugi pooltel seda korralikult nähagi… aga noh, küll tuleb.

Aitäh M. ja K. et olite mulle inspiratsiooniks ning suur tänu ka imelistele Vahvlihaldjatele (link).