Kevadstuudio 2018 on lõpuks valmis ja ootab teie broneeringuid!

Enne broneerimist tutvu palun ka hinnakirjaga: fotail.ee/hinnakiri

Läksin seekord enda mugavusstsoonist välja ja valisin stuudio põhiliseks värviks kollase. See ei ole toon, mida ma üldiselt kipuks tihti kasutama, aga nii see läks ja ma olen tulemusega enam kui rahul. Muidugi 1/3 stuudioseinast jätsin ikkagi “minulikuks” ehket tulukesed taustal (ja tulevikus lisandub neid ilmselt veel sinna).

Seega siin on väike galerii võimalustest mis teha saab. Kõige keskpunktis on loomulikult “kiik”. Jutumärkides, sest see on tegelikult pink ja kannatab kõik raskused ära. Aeg oli piiratud ja me ei tahtnud testima hakata, kuidas lagi vastu peab erinevatele kilodele. Seega läksime kindlama ja lihtsama vastupanu teed.

Ühel hetkel tekkis mul aga maru suur tahtmine TERVE SEIN õhupalle täis panna. Laest põrandani. See idee oli mul tegelikult ka veel päev enne kõige paika sättimist olemas, aga siis sähvatas mulle – ma ju pildistan järgmised 7-8 kuud veel igakuiselt rasedaid, seega mul ei ole lihtsalt võimalik kogu seina selle alla panna. Rääkimata siis sellest, et kes kõik need kolm meetrit neid palle täis puhub? Seega piirdusin esialgu ühe väiksema nurgakesega ja leian, et nii tegelikult ongi parem. Hea vaheldus päris tühjale seinale, kuid samas ei muuda kogu kompotti liiga kirjuks.

Kolmanda “nurga” tegin kõige rohkem enda nägu. Kerge romantika, tulukesed ja tagasihoidlikkus. Ühtlasi saab seda kergelt sealt seinalt ära võtta ja vajadusel tühja seinapinna hoopis anda.

Viimase uuendusena näitan ka väikelastele mõeldud rekvisiiti, milleks on väike lennuk, mida mu laps nõudis, et issi ehitaks. Issi siis ehitas ja laps lubas selle lennuki hoopis mulle piltidele anda 😀

Mis puudutab aga neljandat “nurka”, siis sellega läheb natuke aega. Tuleb ta hoopis tumedamates toonides, aga selleks peab keegi maalriks hakkama :/