Jõulud 2018 on ametlikult läbi, tehtud, kokku pakitud! Hurraaaa! Filmisin isegi üles, kuidas see kõik kastidesse ära sai pandud, kahju ainult, et üles panemisest videot ei teinud (või tegin… aga mul ei ole enam aimugi kus ja kas see üldse alles on).

Üleüldse olin ma sellel aastal meelestatud, et ma ei pane kogu stuudiost pilti üles, sest… mul oli mingi põhimõte, et mis need inimesed ikka enne sessioonile tulekut TERVET stuudiot näevad. Pigem ikka seda, milliseid pilte selles teha saab. Ehket mis vahet sellel on milline üldpilt välja näeb?! Novot ja tänaseks tähendas see jäärapäisus seda, et pidin ööd ja päevad vaeva nägema, et üht ainsatki fotot tühjast stuudiost leida. Esiteks, et siia panna, aga teiseks, et oleks endal mälestus. Kõikidest teistest stuudiokujundustest on selline ju ometi olemas. Kõigele lisaks, muutus ka see stuudiokujundus detsembri alguseks…

Mul oli isegi kaks jõulunurka sellel aastal. Põhinurka ei tahtnud ma kohe mitte kuusepuud panna, aga ometi kolis see “külma nurga kuusepuu” põhitaustale detsembris ja valge/tähenurk jäigi lihtsalt valgeks.

Kuna meil on mehega viimased päevad puhkust, kasutame seda aega praktiliselt ära ja teeme stuudiole uuenduskuuri. Mis tähendab siis tegelikult lihtsalt koristamist ja valge seina ülevärvimist (tema poolt, mina koristasin vaid kontorit). Samuti paigaldasime seina uued taustad!!!!

Aitäh kõikidele, kes sellel talvel kaasa elasid, tegelikult sellel aastal üleüldse! Hindan iga “like’i” Facebookis nagu ka iga kommentaari ja tagasisidet! Ennekõike aga suur-suur aitäh nendele, kes ka pildistamas käisid ja neid fotosid jagasid. Igal aastal mõtlen vaid kui ilmatuma õnnelik ma olen, et fotograafia otsa niimoodi koperdasin!