Mitu inimest on küsinud minult pilti kogu jõulustuudiost. Eelmisel aastal läks reklaampildiks just nimelt üles foto kogu jõulustuudiost (ehket kõigist kolmest “nurgast”), kuid sellel aastal ma vist punnin päris lõpuni vastu, et seda pilti üles panna. Ega hetkel aitab muidugi see, et ainus foto kogu stuudiost on selline, kus mu mees istub ühes nurgas, sokid põlvini ja on elust tüdinenud näoga 😀 Pole parim reklaam 😀 😀

Miks ma aga ei taha üles panna pilti kogu jõulustuudiost? Sest see ei anna mitte midagi juurde. Hea küll, fotograafina (või inimene kes tegeleb hobi korras) saad väga hästi aimu mis võimalused on, aga kliendina ei näe ma enam väga mõtet, et mis see laiem pilt siis juurde annab. Eriti kui mul on üles pildistatud terve galerii (ja selle postituse sessiooniga lausa kaks) erinevatest võimalustest selle stuudioga. Lõpuks loeb ju just nimelt see, mida ma seal teha oskan ning mida pakkuda suudan.

Tegelikult on selle stuudio (ja tegelikult iga) juures see, et iga kliendiga teed midagi teisiti. Muidugi kaks esimest sessiooni (eelmine postitus ja see) olidki kõige keerulisemad ning nõudsid minult kõige suuremat pingutust, et aru saada, misasja ma tegelikult pakun inimestele 😀 Mis on kõige parem, kvaliteetsem ja ajatu.

PS! Postituse lõpus on loos!

Jaaaaa, siin me katsetasime tulukesi ning lõpuks ei saavutanud ikka oodatud tulemust (oodatud tulemus on Fotaili jõululoosi reklaamfotol, mis sai tehtud pärast seda sessiooni).

Mine Fotail’i Facebook’i (link) ja osale jõuloosis, kus võitjal on võimalus tulla 30 minutilisele fotosessioonile jõulustuudiosse detsembrikuus!