Inspired by: Brandon Woelfel

Elasin vist kuskil augus, et alles mõned kuud tagasi esmakordselt Brandon Woelfeli nime kuulsin. JA ARMUSIN! Tema looming on lihtsalt niivõrd inspireeriv! Kui teatasin, et tahaksin ka midagi sarnast katsetada, ütles sõbranna kiirelt, et tema võib minuga hea meelega pildistama minna (sest ta ka Brandoni fänn).

Täna ma ilmselt pikemalt sellest sessioonist ei räägigi, sest tahaksin teha nendest fotodest eraldi postituse. Rääkida, mis olid head ja mis olid vead. Kohe selline päris korralik ja mahukas “las ma räägin, kuidas saaks paremini” postitus koos näidetega. Oleks huvi?

Sellel korral piirdun lihtsalt ühe tutorialiga, kuidas põhimõtteliselt asi käib, sest nagu aru olen saanud, on mu lugejate seas nii täiesti algajaid fotohuvilisi kui ka juba kogenenumaid… et tulevane postitus päris keeruline ei tunduks (kuid ma ei tea, võib-olla ongi lihtne :D). Jaaa fyi, vabandan juba ette enda jutu pärast videos… minu jaoks ei olnud selle sessiooni fotode töötlemine lihtne, sest tegin midagi sellist esimest korda. Selle tulemusena ei suuda ma video ajal enamasti üheaegselt rääkida ja mõelda, mis järgmiseks vaja pildil töödelda 😀

 

Kunagi ammu nägin Instagramis ühe fotograafi ideed pildistada/töödelda mõnele teisele fotograafile omase stiiliga (tahaks öelda, et Jessica Kobeissi või Georgia Rose Hardy… aga ma ei leidnud neid fotosid enam :D). Kuna nüüd sai Brandon Woelfelist inspireerituna fotosessioon läbi viidud, mõtlesin, et võiksin ka edaspidi taolisi sessioone teha, katsetades teiste fotograafide stiile. Aga kes järgmiseks?! Vihjena ütlen, et black&white 😉

← Previous post

Next post →

6 Comments

  1. Mina küll tuleks ☺. Pole õnnestunud veel ühelgi fotosessioonil osaleda, millegi pärast ei ole selleni veel jõudnud, aga soov on tegelikult suur. Peab end kätte võtma.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Close