Minu aeg Tallinnas hakkab kohe-kohe lõpema, jäänud on veel viimased pildistamised ja juba 15. augustist viibin jälle Lõuna-Eestis.

Ühes sellega tahangi meelde tuletada või veidi suuremalt hõigata, et olen nüüd pildistamiseks saadaval igapäevaselt. Mehel on puhkus ja 1. septembrist hakkan last lasteaeda harjutama seega enam ei pea vaid nädalavahetusteks aega broneerima!

Eelistatud on küll pildistamiseks Elva, kuid mul pole ka probleem väike bussisõit ette võtta. Kuna minu plaan ehtitada Elvasse stuudio lükkub nüüd veidi edasi (teadsin, et poleks pidanud hakkama seda välja hõiskama enne kui valmis :D), mõtlesin, et hakkan hea meelega pakkuma võimalust, et tulen teile ise koju. Mul on olemas lisalambid ja välgud, ehket pole vaja muretseda kui toas on liiga pime. Kuna selle teenuse hinnakiri pole veel valmis, olen selles osas küllaltki paindlik.

Kui soovid mind kutsuda ennast pildistama (pere, lapseootus, beebid, pulm, portree jne), siis kirjuta mulle aili@fotail.ee või võta minuga ühendust Fotail’i Facebook’i lehel (link).