Kui nädala esimene pool Tallinnas oli õues pildistamiseks vägagi soodne, keeras ilm teises pooles… ära. Lihtsalt keeras ära – kunagi ei osanud ette aimata mis nüüd saada võib. Seega jälgisin pingsalt yr.no ilmateadet. Kuna siiani on see küllaltki täpselt paika pidanud, lükkasime sõbranna ja tema kaaslasega pildistamise ühe tunni võrra edasi. Ilmselgelt oli see aga too päev kui ilmateade paika ei pidanud.

Niisiis kasutasime võimalust kui vihmasadu väiksemaks jäi ja lippasime õue. Küll aga ei saa ma öelda, et selle fotosessiooniga väga rahule jäin. Taaskord – modellid ise olid suurepärased. Paraku proovi ise vihmatibutamisega hoida vihmavarju, kaamerat ja reflektorit ning vaata kui hea tunne sulle endale jääb.

Minul ei ole selliste oludega varem väga palju kogemust olnud, seega jäi sisse ka natuke nigel tunne. Piltide arv oli piiratud, sest ka fotode tegemise aeg oli piiratud, olgugi, et olime koos üle tunni.

Peaks endale mingi pähe kinnitatava vihmavarju ostma. Saaks normaalselt tibutava ilmaga pilte teha. Näeks küll totakas välja, aga if it looks stupid but works – it ain’t stupid 😀