Oi kui hea tunne on jälle fotoblogi täiendama hakata! Muidugi võiksin end ühel hetkel kätte võtta ja kõikides postitustes olevad pildid uuesti üles laadida sellele blogiteemale vastavate mõõtudega, et kõik oleks nii terva nagu nad tegelikult on… aga I ain’t got time for that. Kui enda postitusi Bloggerisse ükshaaval hakkasin ümber tõstma, pidin paraku vanu fotosid vaadates natuke ümber kukkuma, et mida ma ometi mõtlesin kui “selle pildi” lisasin 😀 Ikka väga suur kogus postitusi siit blogist sinna edasi ei jõudnudki… aga kuna ma siiski jään esialgu WP’sse edasi, jäävad vähemalt esialgu kõik postitused siin alles.

Tegelikult on isegi tore vaadata vanu fotosid, näha kuidas asi on edasi arenenud ja minu enda stiil järjepidevalt rohkem esile tulnud ja püsima jäänud. Näiteks arvasin, et kui uue objektiivi soetan (see sama Sigma 50-100mm), muutub mu fototöötlusstiil taaskord… aga ei. Vähemalt hetkel tunnen küll, et nii peabki olema. Eks siit-sealt ikka timmin osasid asju ja proovin uusi võimalusi, aga üldmulje on siiski sama.

Kes jälgib minu Instagrami (@fotail.ee), on juba heinapallisessiooni “sniikpiike” ammmmu näinud . Eelmisel suvel käisin K&T pulmapäeva pildistamas (link), mis on muide tänase päevani üks minu lemmikumatest sessioonidest ning seekord tegime teoks kõik need “heinapallipoosid”, mis jäid möödunud korral tegemata, kuna vahetult enne ilupiltide tegemist, oli padukas ning kus sa siis pulmakleidiga märjale heinapallile istud?!

Tegelikult lootsin juba seda sessiooni pildistada enda uue objektiiviga, aga kuna selle saabumisega oli mitmeid takistusi, läks käiku minu ikka ja alati ustav Sigma 17-50mm f2.8. Ja appi ma pole ikka veel sellest uuest objest ju rääkinud 😀 Kunagi! Kunagiiii!!!

Pean mainima, et luba põllal olemiseks oli olemas (mõlemal korral 😀 )?!?!


PS!!! Oktoobris toimub Pillapalla peotoas Elvas sügispildistamine!!!