Kuigi mul on kodulehel täpsustatud iga fotosessiooni juures kui palju pilte see endas hõlmab (link), siis tegelikult on see enamasti täitsa valeinfo 😀 Samas lisasin selle põhjusega, et ma end üleliia piltidega ei koormaks, arvestades kiiret elu ja sada muud asja ning ettevõtmist. Leidsin, et parem on öelda väiksem number ja siis kliente üllatada.

See omakorda ei tähenda seda, et kelle fotode arv jääb ikka sinna “piiride sisse”, et justkui paremaid ei olnud või ma ei tea mis põhjus 😀 Fotode arv sõltub nii paljudest teguritest, alustades sellest juba kui pikk on sessioon ja mitu inimest sellest osa võtab. Sellele lisame veel kui koostööaltid on väikelapsed ja isad (hehe).

Eks see fotograafid ja piltide arv ole üks väga pikk ja lõputa teema. Ma olen ikka veel lihtsalt seal maal kus ma tahan anda üle minu silmis väga hästi õnnestunud fotod. Ja ainult VÄGA hästi õnnestunud (ehket olen rahul üldise kompositsiooni, näoilmete ja 100% TERAVUSEGA). See kas kõigi arust need väga head on, see on juba igaühe enda otsustada 😀

Ning lisaks tavalistele värvilistele piltidele, annan nüüdsest kõikidele klientidele ka mustvalged fotod. Möödas on see aeg, kus ma otsustan, mis sobib just värviliselt ja mis mustvalgelt.

Pildid on tehtud Tallinnas Tulbi fotostuudios.