Tasuta saatmine

Worldwide shipping

Parima kvaliteediga

Kingitused

Toetust 24/7

100% Moneyback

Tagasi Vahetada

AC WiFi Lüliti Smart Garaaž ukseavaja Töötleja Tööd Alexa Echo Google ' i Kodu SmartLife/Tuya APP Kontrolli Mingit Jaoturit Vaja

AC WiFi Lüliti Smart Garaaž ukseavaja Töötleja Tööd Alexa Echo Google ' i Kodu SmartLife/Tuya APP Kontrolli Mingit Jaoturit Vaja

top

  €23.26 €25.29
  • (1)

SKU: f979

Märksõnad: lüliti tuya, smart home, lüliti zigbee, ifttt sireen, alexa uksega garaaž, lülita wifi, alexa tugi, mi smart konditsioneer, tuya zigbee, smart switch.

Spetsifikatsioon:

 • Paigaldamine: poltidega/Kleebised
 • Pistiku Tüüp: EL,USA,AU,UK
 • Traadita standard: IEEE802.11b/G/N
 • Traadita Tüüp: Ainult 2,4 GHz, ei toeta 5G
 • Sisend: 110V kuni 240V
 • Päritolu: CN(Päritolu)
 • Mobiiltelefoni APP: Tuya/SmartLife"android & IOS
 • Mudeli Number: WG-088
 • Tugi: alexa Amazon kaja,Google Assistent
 • Brändi Nimi: GALO

AC WiFi Lüliti Smart Garaaž ukseavaja Töötleja Tööd Alexa Echo Google ' i Kodu SmartLife/Tuya APP Kontrolli Mingit Jaoturit Vaja

Me vaste sobiv pistik vastavalt oma vastuvõtva aadress

See on väga vajalik, et kinnitada kasutamine müüjaga enne ostu

WiFi Smart Garaaži Ukse Kontroller ja Garaaž Avada Sulge Monitor ühildub Alexa Kaja , Google Kodu hääljuhtimine Nr Rummu Vaja kaugseire: saate avada või sulgeda uks APP.Te saate vaadata garaaži uks avatud või suletud riigi reaalajas.Saate lubada mitme inimestele juurdepääsu oma garaaž.LIHTNE KASUTADA: Koheselt kontrollida garaažiuks, puudutades TUYA või SMART ELU app nutitelefoni.Lihtsalt ühendage smart konserviavaja, et 2,4 G WiFi-võrk.Hääljuhtimine: saate aktiveerida oma garaaž ukseavaja, pannes häälkäskluse teie Alexa või Google ' i tugi seadme või sõidu lähedal garaaž LAI ÜHILDUVUS: saab kasutada ainult ühe töötleja kohta garaaž ukseavaja.Ühildub enamiku üldine garaaž ukseavamissüsteemid.Palun vaadake meie nimekirja.TAIMERI FUNKTSIOON: saate määrata, sõiduplaanid avada ja sulgeda oma garaaži uks.Kiire ja lihtne paigaldus ning ilma, et oleks vaja professionaalne.Nr Varjatud Mon COUNTDONW FUNKTSIOON: Teil on võimalik valida taimeri aeg sulgeda või avada garaažiukse.LIHTNE LISADA SEADE: 1.Garaažiuks on aktiveeritud, kui edukalt lisatud (kui sinine LED valgus stop vilgub), nii et hoia oma uks on suletud, esimene.Võimsus kuni garaaž, ja ren kerge ja sinine tuli vilkuma kordamööda. 2. Käivitamine "Smart Life" või "Tuay Smart" APP.Puudutage ikooni, + ' ülemises paremas nurgas. 3. Valige "Kõik Seadmed", seejärel valige "Wi-Fi Liides" tüüpi. 4. Koputage nuppu "Kinnita näitaja, kiiresti vilkuv" on 5. Sisend õige 2.4 G Wi-Fi paroolid.Seejärel koputage kinnitamiseks. 6.See auto-ühendage seadmega.Kui protsess on lõpetatud,see küsib, et saate muuta seadme.Sisestage uus nimi ja vajutage'Save'.

Smart Wifi Garaaž Ukseavaja Töötleja

Lihtsalt üks käesoleva Garge ukseavaja töötleja teha garaaž smart,ilma muuta , et avada ja sulgeda garaaži ukse telefon ,sõiduplaanid ,mida voice (töö alexa ja google ' i kodu)jne.

Ajakava

Auto avada või sulgeda garaaž koos oma ajakava või teade taimeri.Tuvastab automaatselt staatus garaažiuks veel turvalisemaks ilma false töötab.

Tavaline

Võite küsida Kuller panna paketi oma Garaaž taimeri funktsioon ning Garaaži uks on auto suletud pärast aega , smart Garaaži ukse avamise/sulgemise riigi detektori funktsioon aitab teil kontrollida, Garaaž ukse avamise/sulgemise nagu teie seatud.

Garaaži Ukse avamise/sulgemise APP Sõnum push & Ajalugu

Ükskõik, kus sa oled,saad APP sõnum suruda, kui oma Garaaži ukse avatud/suletud, ja saad kontrollida, Garaaž töötab ajalugu.

Toetust Amazon Alexa ja Google ' i Assistent, et ava/sule Garaaži ukse häält

Sa peaksid lisama selle Garaaži ukse kontroller tööd tuyasmart või smartlife APP , ja siduda see Amazon Alexa või Google ' i Assistent saavutada hääljuhtimine.Meil on hääl koodi kaitse,kui sa avada garaažiukse.

Lihtne paigaldada

Lihtsalt aked sa connnect punane & must juhe koos samasse sadamasse, nagu teie seina lüliti/consloe .ja Paigaldada traadiga ukse andur oma garaaži uks

Kuidas töötada Alexa

Kuidas teha koostööd Google ' i Kodu

Võite ka nagu