Tasuta saatmine

Worldwide shipping

Parima kvaliteediga

Kingitused

Toetust 24/7

100% Moneyback

Tagasi Vahetada

Acronis True Image 2021✅Viimane versioon-kiire tarne vöökoht

Acronis True Image 2021✅Viimane versioon-kiire tarne vöökoht

Arvuti-Ja Büroo

    €6.04 €6.37
    • (1)

SKU: f944

Märksõnad: autodesk, autodesk revit, eset, kaspersky key, tv11hc, paodin88, ELUIGA, digitaalne inimeste termomeeter, liim vedel, eelseadistatud.

Spetsifikatsioon:

Palun lisa

Ei ole CD/DVD-box saadetakse .

Saadame teile otsest seost, et alla laadida ja installida Tarkvara, toimetatakse teie Fotail.ee saabunud 30 minuti jooksul 12 tundi, enamikul juhtudel kohe kätte

Acronis True Image 2020 uusima versiooni boot ISO Image

Acronis True Image 2020

Acronis True Image funktsioon-rikas tarkvara lahendus, mis võib säästa väärtuslikku kasutaja andmed, mis annavad talle täieliku varukoopia ja taastada funktsioone.Siiski, selle funktsioon nimekiri läheb ka pärast seda, kui ta saab kasutada, et luua sõita ja pildid plaadile ja taastada neid, kui teil on vaja süsteemi puhastada.

Data recovery saab teha ka siis, kui windows muutub unbootable, sest suite võimaldab kasutajal luua alustada salvestamist andmekandja (CD/DVD või USB-mäluseade).Lisaks boot ja Acronis recovery Manager on võimalik alustada enne laadimist operatsioonisüsteem kirjuta master boot record ja kättesaadavaks tegemise võimalus boot otse programmi.

Proovida ja otsustada funktsioon pikendab funktsionaalsust pakett, mis võimaldab kasutajal teha muudatusi süsteemi ja visake neid taaskäivitage süsteem, kui need ei kahjusta süsteemi.Siiski, kuid pakub ka võimalust taotleda kõik muudatused.Kõik failide varundamine loodud Acronis True Image saab kokku panna nagu virtuaalne drive.Sel moel saab kasutaja vaadata sisu ja ka kopeerida andmeid ilma, et taastada kõik kopeerida.

Regulaarne suite sisaldab kõigi vormide backup (täielik, progresseeruvad, ja diferentseeritud), et aidata kasutaja andmete salvestamiseks oma arvutisse või Acronis pilve ja teostada sünkroniseerimine tegevuse kaudu kogu oma seadmed.Lisaks on kasutajal on lubatud jagada, kinnitada ja krüptida backup, luua täpne koopia kogu selle partitsiooni, lisa kommentaare, arvuti välja lülitada lõpus ülesanne, palun backup teise kasutajana karbid, reguleerida tasandil diisel, saata e-kirja teated Ja luua loendeid tõrjutud.

Peale hoogsat backup funktsioone teile pakkuda, acronis sport pakuvad kasutajale suite vahendid, mis aitavad hoida puhas kettad kasutu andmeid.Näiteks, süsteemi Clean-up utility saate otsida Windows tegevuse lood (ajutised failid ja ajalugu nimekirjad) ja need kõrvaldada.

Lisaks pakend sisaldab võimalust desinfitseerida kõvaketta ruumi, täites mitmeid rutiinne kirjutada, et vältida tagasinõudmise kustutatud.Ohutu on ka nimekirjas, acronis, mis pakub mahuka tõhusa hävitamise algoritme (Peter Gutmann, Bruce Schneier, vene ja saksa standardit, jne.).

Kasutajatele Windows 7 Ultimate või enterprise saab ühendada Acronis' võimsuse muutmine startup jada Manager utility omakorda varukoopia süsteem VHD pilte ja boot from neid.Lisaks on kasutajal võimalik kujundada turvalist partitsiooni ladustamiseks backup plaadile.Tööriist, mis võimaldab kasutajal impordi/ekspordi toetus settings/ZIP-faile ning muuta Acronis backup Windows ühe või vastupidi.

Acronis True Image osutub üks parimaid tarkvara lahendusi, et kasutaja saab tugineda, kui see on ette nähtud valikud varundus ja taaste.See pakub kasutajasõbralik liides ja karm feature pack teda aidata salvestada andmeid tasandil kohaliku või online.

Jasmin Beam

    1
2021-02-10

Eu não recebi este produto.

Võite ka nagu