Tasuta saatmine

Worldwide shipping

Parima kvaliteediga

Kingitused

Toetust 24/7

100% Moneyback

Tagasi Vahetada

Latumab Töötleja Juhatuse LP171WP7-TLA1 LP171WP7-TLA3 LP171WP7-TLA4 LP171WP7-TLB1 LCD Ekraan, 1440×900 HDMI+VGA Juht Pardal

Latumab Töötleja Juhatuse LP171WP7-TLA1 LP171WP7-TLA3 LP171WP7-TLA4 LP171WP7-TLB1 LCD Ekraan, 1440×900 HDMI+VGA Juht Pardal

Arvuti-Ja Büroo

  €16.49 €19.40
  • (0)

SKU: f781

Märksõnad: at070tn90 juht pardal, 7 hdmi ekraan, 19 lcd, 1440x900, hdmi töötleja juhatus, geforce vga driver, hdmi-vga-2av lcd ekraan juht pardal, hdmi lvds, ekraan tk, ekraan hdmi lcd, tesla ekraan controler.

Spetsifikatsioon:

 • Ühilduva Brändi: Universal
 • Ühildub 4: LP171WP7-TLB1
 • Päritolu: CN(Päritolu)
 • Brändi Nimi: latumab
 • Ühildub 1: LP171WP7-TLA1
 • Ekraani Suurus: >13 Tolli
 • Sertifitseerimine: ROHS
 • Kooskõlas 2: LP171WP7-TLA3
 • Ühildub 3: LP171WP7-TLA4
 • Toote Tüüp: Tablett LCD
 • Ekraani Tüüp: Eletromagnetic
 • Mudeli Number: LP171WP7

Latumab Töötleja Juhatuse LP171WP7-TLA1 LP171WP7-TLA3 LP171WP7-TLA4 LP171WP7-TLB1 LVDS 17.1" LCD Ekraan, 1440×900 Maatriks HDMI+DVI+VGA Juht Pardal

LCD Kontroller Juhatus:

HDMI-DVI-VGA-AUDIO LCD Juhatuse Tööd LVDS Liidese LCD Ekraan

LCD toiteplokk:12V/3A~12V/4A.

Tule Ooterežiimis Mudel, Kui Ei Sisendsignaali

Ooterežiimis Mudel

Video Sisend: HDMI-DVI-VGA

Audio Sisend: HDMI

Audio Väljund: Valjuhääldi Pesa

OSD: Heledus Kontrastsus Auto Keeles Ja Nii Edasi

Keel: Inglise, Prantsuse, Saksa, Hispaania Ja Nii Edasi

Mängulaua Suurus:125mm x 58mm x 17mm

Ühildub:

LP171WP7-TLA1

LP171WP7-TLA3

LP171WP7-TLA4

LP171WP7-TLB1

Pakkeleht :

1× HDMI-VGA-DVI-LCD Kontroller Juhatuse M. NT68676

1× Inverter Board

1× Signaali Kaabel

1× Klaviatuur, Millel On Kaabel

Pange tähele:

*Kui teil ei ole tagada mudeli, palun ärge kartke võtke meiega otse.

*LCD-adapter power on vaja 12V 3A, ei sisaldu; Kui teil on vaja osta adapter power, palun contactus.

*Pildid on ainult viide.Me vaste vastav juhatus vastavalt tellitud mudel.

FQA:

Q1: LCD ekraan näitab musta ekraani, pärast sisselülitamist.

--A1: 1. Palun kinnitage, kas ekraani taustvalgustuse kaabel on ühendatud korduva nõukogu(inverter board).Kui ei ole, ühendage see ja võimu uuesti.

2. Kas mõned börsil test: Muuta sisend signaali test; Vaheta toiteplokk katse; Muuta signaali allikas test, Muutus signaal kaabel test, Muuta LCD-ekraani test.Ja nii edasi.

Q2:signaali kaabel ei saa luua ekraan, ühenduspesa.

--A2: Kui teie ekraan on eDP pistik ekraani, kuid sa ostsid juhatus, mis sobib LVDS pistik ekraani.Näiteks, kui teie ekraan LP156WX4-TP(X)(X), aga sa saad töötleja pardal, mis sobib eest LVDS töötleja pardal, nagu LP154WX4-TL(X)(X), Siis ei vasta teie ekraani.Siis palun vali tagastamise põhjus "saada vale toode".Või võtke ühendust müüjaga esimene.

K3: LCD ekraan pilti ei kuvata õigesti või näita valge ekraan.Või LED klaviatuur vilgub punane ja roheline vaheldumisi.

--A3:1. Veenduge, et signaali kaabel, mis ühendab LCD-ekraan, ühenduspesa koos õiges suunas. (Pin1, et Pin1, mõned paneel kaabli ühenduspesa saab kokku kaks suunda, nii et mõnikord, kui muuta see tagasi suunas, see töötab hästi)

2. Palun kinnitage, kas resolutsiooniga LCD-ekraan on sama resolutsiooniga LCD vastutava töötleja nõukogu (Palun pöörduda vastutava töötleja juhatuse ostu-link, mis on märgitud ühilduv resolutsioon, kasutage ekraani tüüp otsida võrgu, et kinnitada oma toetust resolutsioon), kui ei ole, võtke müüja, mõned lauad pärast ajakohastamist firmware aitab selle probleemi lahendada.

K4: LCD-ekraan on piltide, kuid mis on väga tume. (Kasutamine valguse taskulambi, et vaadata, kas sees ekraanil on pilt või ei)

--A4: Palun kinnitage, kas ekraani taustvalgustuse kaabel on ühendatud inverter board (booster board).Kui ühendate seisund on OK, võib-olla inverter board katki, kui püüda selle probleemiga, palun võtke meiega ühendust, saame saata teile asendamine.

K5: ekraan hoiab taaskäivitamine pärast sisse.

--A5: sisend vooluga toiteplokk on liiga väikesed, palun muuda adapteri suurema väljundvoolu (2A või suurem kui 2A)

K6: sisselülitamist mõne sekundi pärast, ekraan läheb mustaks ekraan.

--A6: Kui te ei ühenda signaal kaabel (nr sisendandmete allikas), siis sisestage ooterežiimis mõne sekundi pärast võimu.Palun ühendage sisend signaali, kui sa võimu ja klahvistikul võta sobiva kanali.

7. küsimus : Kui mitte ühendada signaali juhe LCD, power laual, klaviatuur LED on punane või roheline.Ja siis kui sa ühendage kaabel LCD ekraan, klaviatuur LED on välja lülitatud.

--A7: See on tingitud määratlus signaali kaabel on vale, palun võtke ühendust müüja, et kinnitada, kui müüja on ühilduv LCD ekraani signaal kaablit või mitte.

Q8.: Arvuti tuvastab, et juht pardal on ühendatud, kuid LCD ekraanile ei kuvata.

--A8: Kui HDMI või DVI signaal on ühendatud.Palun määra arvutis tagada, et HDMI-DVI-väljund, kui on saadaval.

K9: Resolutsiooni ei toeta.

--A9:1. Palun võta teisi lahendusi, et kinnitada, kui nad suudavad näidata normaalselt või mitte.

2. Sisend resolutsioon on vastuolus LCD menüü ekraani resolutsioon, see põhjuseks on, et LCD-ekraani töötleja juhatuse kirjutab ühine resolutsioon, mis vastab erilist resolutsioon, ja control board menüü kuvab ühise resolutsiooni.Kui soovite kuvada sama resolutsioon, seda on vaja muuta EDID andmete LCD ekraan.Kui teil tekib selline olukord ja vajadus parandada, siis palun võtke meiega ühendust.

Q10: ekraan näitab, mitu värvi pilt muutmine, kui sa lihtsalt võimu juhatuse või ekraani Värv näitab tehase mode OSD kui sa toite ja sisendi signaali pardal.

--A10: See on tehase mode, palun aidake klaviatuuri kasutada on/OFF-klahvi, et välja lülitada juhatus, seejärel lülitage sisse, siis automaatselt väljuda factory mode, ja töötab nagu tavaliselt.

11. küsimus: LCD ekraan, originaal kaabel ei saa olla seotud vastutava töötleja nõukogu.

--A11: Palun eemaldada algse signaali kaabli abil, mis on varustatud LCD-ekraani ja kasuta kaabel, mis me ette koos vastutava töötleja nõukogu.

Q12: Tüüp-C juhatus, pärast Type-C on ühendatud, ei ole signaali LCD ekraan.

--A12: Palun kinnitage ost link.Kui üks Tüüp-C kasutatakse toite tagamiseks ja teised on harjunud nii sisend, nii Tüüp-C peab olema ühendatud.

13. küsimus: Kui kasutada Tüüp-C ühendust Telefoni ei saa sisse lülitada või nende heledust on väga madal.

--A13: 1. Sisend praeguse mobiiltelefoni ei piisa ja see ei ole võimalik, et sisend piisavalt voolu võimaldab kontrollida juhatuse joosta samal ajal edastavad signaale.

2. Kui telefon on sisse lülitatud, kuvatakse vaikimisi heledus on sisse lülitatud.Sisend praeguse mobiiltelefoni ei piisa.Teil on vaja ühendada täiendav toiteplokk control board.

Võite ka nagu