Babyshower

USA kombed tulevad Eestisse üle ikka täie tormiga. Juba me tähistame natuke suuremalt Halloween‘i, ma ei imestaks kui varsti hakkame tänupühasid (Thanksgiving) ka pidama. Küll aga meeldib mulle babyshower‘i pidamise idee. Eestis on ju pigem kombeks käia katsikul, kui laps juba sündinud. See ilmselgelt jääb Eestis ka edasi, sest kes ei tahaks pisikest ilmaime oma silmaga näha. Babyshower aga ongi loodud lapseootel emale, kus tal on veel mõnus võimalus ilma beebita sõbrannadega mõnusasti ja meeleolukalt aega veeta (mitte, et ilma selleta ei saaks, aga noh… saate ju aru küll :D).

Pillapalla peotoas Elvas on aga just nimelt see võimalus olemas – korralda enda lapseootel sõbrannale üllatus babyshowerÜhte sellist käisin ka ise detsembrikuus pildistamas. Ja see oli imearmas! Kõik oli nii ilusasti roosades toonides kaunistatud, nii õrn ja pitsi-satsiline. Taha või ise rase olla.

Sõbrannad korraldasid tulevasele emale mitu põnevat väljakutset. Üheks nendest oli silmad kinni lapse (nuku) mähkmete ja riiete vahetamine. Teise ülesandena pidi (taaskord) silmad kinni ära arvama beebitoitude maitseid. Ajas isegi minu naerma. Ja muidugi said kõik pika laua taga head-paremat süüa ja mõnusat seltskonda nautida.

Kõik fotod on pildistatud Sigma 35mm Art objektiiviga, mida sain lahkelt Fotoluksilt laenata. Üha enam olen veendunud, et see objektiiv on ka minu kodust puudu, sest see on nii hea abimees just sellistel üritustel.

← Previous post

Next post →

4 Comments

  1. Väga ilusad pildid! Aitäh näpunäidete eest! Ei teadnud, et Fotoluksis on selline teenus.

    • See oli muidugi eelmisel aastal ja meie kokkulepe oligi ilmselt teistmoodi kui niisama “tahaks laenutada”. Oligi konkreetselt koostöö, et mina testin objektiivi ja kirjutan enda arvamuse / jagan pilte.

  2. Nii mõnus õrn ja roosamannaline keskkond tundub. Ja pildid on ikka “wow” efektiga! 😉

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Close