Kuna kohe-kohe on käes meie suur pidupäev, panen ka omaltpoolt loosi 100 minutit stuudioaega ELVAS! See põhimõtteliselt tähendab, et võidu korral saad sa selle aja ära jaotada täiesti erinevateks sessioonideks ja minu poolest kasvõi terve aasta peale kokku! Eks seda saame täpsustada juba võidu korral, kuidas soovid on.

Muidugi oli mul ka oma tagamõte seda loosi tehes ning kellele ennekõike mõtlesin! Nimelt tahan rohkem hakata pildistama beebiootust ning just nimelt terve raseduse vältel! Seega siit ka väike idee, kuidas 100 minutit stuudios hästi ära kasutada (ning nende kahe variandi puhul ei vaata minuteid kullipilguga).

Esimene variant – beebiootuse pildistamine: saad käia igal kuul minu juures enda kasvavat kõhtu pildistamas, millest lõpuks valmib ca 6-8 pildiline kollaaž (lisaks pildid üksikult). Loen selle kõik umbes 40 minutiks kokku ehket alles jääb veel 60 minutit – seda saab hästi kasutada juba vastsündinu pildistamiseks.

Teine variant – beebi kasvamise pildistamine: käid iga kuu pildistamas enda kiirelt kasvavat beebit. Saaksid fotol kasutada enda lapse esimest mänguasja, mille kõrval tema kasvamist dokumenteerida (seda saab juba hiljem arutada, mida fotol veel kasutada). Beebi igakuise kasvamise pildistamise lpen kokku 60ks minutiks ning seejärel on võimalik kasutada ülejäänud 40 minutit kas vastsündinu sessiooniks või hoopis 1. eluaasta pildistamiseks (alati on võimalik stuudioaega juurde soetada).

Need on kõigest minupoolsed kaks varianti, kuidas 100 minutit stuudios väga hästi ära kasutada ja luua sellest üks mõnus fotoprojekt, mida on aastate pärast nii hea meenutada! Küll aga olen avatud kõikidele lahedatele ideedele, mis võitjal on!