Hinnakiri kehtib 1. jaanuar 2018 – 30. september 2018

Hinnakiri kehtib nii väli- kui stuudiopildistamistele ELVAS

Esmaspäev-reede

30 minutit 35 EUR

60 minutit 50 EUR

Laupäev ja pühapäev (ning riigipühad)

30 minutit 50 EUR

60 minutit 65 EUR

 

Tallinna fotonädalatel on tunnise fotosessiooni hind 50 Eurot ning 30 minutit 35 Eurot.

Kui soovid pildistada TALLINNAS stuudios (Tulbi fotostuudio / Stuudio 35), lisandub hinnale stuudiorent (sõltub stuudiost).

Kui soovid mind kutsuda endale koju pildistama (Elva/Tartu/Tallinna piires), lisandub hinnale 10 Eurot. Väljaspool neid linnasid sõltub hind juba täpsemalt asukohast.

PS! Enda sotsiaalmeedias jagatud piltide luba küsin alati ka eelnevalt kliendilt üle! Kui sul on kindel soov, et pildid jääksid privaatseks, siis selle ka tagan sulle 100%!

 

Fotosessioon – 60 min 

  • Sobib kuni 4 inimese pildistamiseks (maksimaalselt kaks täiskasvanut, lapsi võib rohkem kui kaks olla)
  • Kui soovid rohkemate inimestega pildistama tulla, küsi palun hinnapakkumist

Tunnise fotosessiooni eest (nii looduses kui stuudios) saate umbes 45-55 digifotot (nii trükiks sobilikud kui ka Internetis jagamiseks mõeldud fotod). Fotod laen üles OneDrive’i, millele on ligipääs vaid spetsiaalse lingiga.

Piltide arv võib ka oluliselt suurem olla kui näiteks on pildistamisel rohkem lapsi.

Fotosessioon – 30 min

Pooletunnise fotosessiooni eest (nii looduses kui stuudios) saate umbes 25-35 digifotot  (nii trükiks sobilikud kui ka Internetis jagamiseks mõeldud fotod). Fotod laen üles OneDrive’i, millele on ligipääs vaid spetsiaalse lingiga.

FOTOD VALMIVAD KESKMISELT 3-4 NÄDALA JOOKSUL (täpsustan alati pärast sessiooni millal umbes valmis pilte on oodata)!

Kui soovid pildistada rohkema arvu inimestega või lühemat/pikemat sessiooni või kutsuda mind mõnda üritust pildistama, siis saab hinna osas alati täpsemalt läbi rääkida.

Ära pelga mulle kirjutada: aili@fotail.ee

Pärast aja broneerimist, saadan Sulle arve broneeringutasuga, mis on 40% kogu summast. Kui soovite sessiooni aega edasi lükata (näiteks jääb keegi haigeks), saate seda teha täiesti probleemideta. Niisama aja tühistamise korral broneeringutasu ei tagastata.

 

UUS HINNAKIRI ALATES 1. oktoober 2018

30 minutit 65 Eurot

1 tund 90 Eurot

Kõikidele püsiklientidele (kes on pildistamas käinud 3 või rohkem kordi minu juures) kehtib 15% soodustus igale fotosessioonile!